We want to inform you, that this website is using cookies for correct cart formation and website functions. For more detailed information about cookies, and how to cancel your confirmation, can be found here. Agree Close
 

SSL sertifikaadid

Kliendid sageli paluvad meilt abi seoses murega oma andmete turvalisuse pärast. Üha sagedamini tehes oste internetis või kasutades internetipanga süsteeme riskib klient oma isiklike andmete vargusega. Standardsed internetiprotokollid ei taga andmete ohutut edastamist, seetõttu pakume võimalust kasutada SSL sertifikaate.

 

Milleks on SSL sertifikaadid vajalikud?

SSL andmete krüpteerimine – see on populaarne tehnoloogia (ingl k Secure Socket Layer) andmete turvaliseks edastamiseks serveri ja veebilehitseja vahel. SSL tehnoloogia kasutamine on hädavajalik e-poodidele ning veebilehtedele, kus andmete ohutu edastamine on oluline.

SSL sertifikaat - elektrooniline dokument, mis tagab veebilehtede probleemideta töö, kasutades SSL tehnoloogiat ja võimaldades kasutajatele veebilehe haldaja tuvastamist.

 

Põhjused, miks see Teile vajalik on:

– See on vajalik e-poodidele, online pangasüsteemidele, finantsalastele ja muudele veebilehtedele, millised töötavad konfidentsiaalse informatsiooniga ja kus on vaja tagada andmete turvalisus.
– tänu SSL sertifikaadile on tagatud veebilehe autentsus ja andmete krüpteerimine. Nii on Teile garanteeritud kasutajate usaldus. Tundes end ohutumalt seal, kus nende andmed on kaitstud, eelistavad nad kasutada teie teenuseid.
– Sertifikaat kaitseb andmete „lekke“ eest. Võite olla kindel, et andmeid ei ole asendatud. Selle tagab kõrgeima taseme algorütm.
– Te saate spetsiaalse elektroonilise allkirja, mis tagab veebilehe turvalisuse ja autentsuse.

 

Kasutusvõimalused:

- Aja kokkuhoiu mõttes teevad kasutajad järjest rohkem oste internetis. Kuid peljates andmete vargust, valivad nad ainult sellised e-poed, kus on tagatud isikuandmete turvalisus. SSL sertifikaadi abil teenite oma klientide usalduse.
- Iga veebilehte peab kaitsma sissemurdmise eest, et andmeid ei oleks võimalik asendada ega konfidentsiaalseid andmeid avalikustada. Sertifikaat tagab sisuhaldussüsteemi kaitse.
- Tänu andmete krüpteerimisele tunneb kasutaja end ohutult, lugedes isiklikke teateid ja/või sisestades oma andmeid.

 

Kuidas SSL sertifikaati tellida?

1. Soovides SSL sertifikaati tellida valige allpool asuvast valikust sertifikaat ja klikkige „Tellin“.
2. SSL sertifikaat – see on elektrooniline dokument, mis väljastatakse ainult pärast ettevõtte registreerimisdokumentide ja/või kasutuses oleva domeeni kasutusõiguse kontrolli. Seetõttu esitage informatsioon tellitava sertifikaadi kohta, tõend ettevõtte registreerimise kohta ja sertifikaadi allkirjastamise taotlus (CSR), kui soovite sertifikaati serverile, mida meie ei majuta. Juhised saadetakse e-posti teel.
3. Edastame Teile loodud sertifikaadi või installeerime selle Teie serverisse, kui Teie veebileht on meie serverites majutatud.

 

Sertifikaat Kasutusala Mida võimaldab? Aastatasu
Comodo SSL Ainult domeenile Edastatav informatsioon krüpteeritakse 57.63 €
Rapid SSL Wildcard Ainult domeenile ja kõikidele alamdomeenidele Krüpteeritakse informatsioon domeenile ja kõikidele alamdomeenidele (www.domain.com, shop.domain.com) 144.52 €
Instant SSL Ettevõttele ja domeenile Krüpteeritakse informatsioon ja tagatakse veebilehe autentsus. Sertifikaadi väljaandmiseks on vaja esitada ettevõtte registreerimisdokumentide koopiad. 115.56 €
True Business ID with EV Ettevõttele ja domeenile + roheline riba veebilehitsejal! Veebilehe külastajad näevad «rohelist riba» veebilehitsejas. Sertifikaadi väljaandmisel kontrollitakse ettevõtet eriti põhjalikult. 405.18 €
Instant SSL Premium Wildcard Ettevõttele, domeenile ja kõikidele alamdomeenidele Informatsioon krüpteeritakse, tagatakse veebilehe autentsus ja on kehtiv kõikide alamdomeenide suhtes. Väljaandmiseks on vaja esitada ettevõtte registreerimisdokumendi koopia. 492.06 €
       

Hinnad ei sisalda käibemaksu.

 

Mõned nõuanded

Valige sobiv sertifikaat. Sisuhaldussüsteemide kasutajad ja kliendid, kelle jaoks on piisab ainult andmete krüpteerimisest, võivad kasutada sertifikaati, mis ainult kinnitab õigust domeenile. Kui kasutuses on rohkem kui üks aadress, valige sertifikaat multi-domain.

Tellige pikemaks perioodiks. Tellides pikemaks perioodiks Te mitte ainult ei saa allhindlust vaid ei pea ka muretsema selle pärast, et peale sertifikaadi kehtivusaja lõppu ehmatab külastajaid teade kehtetu sertifikaadi kohta.

Müüge rohkem. Teie külastajad peavad teadma, et Teie veebileht on turvaline. Reklaamige mitte ainult oma kaupu ja teenuseid vaid ka SSL sertifikaadiga kaitstud veebilehe väärtusi.Official SSL partner

SSL andemete krüpteerimine on populaarne tehnoloogia (ingl k Secure Socket Layer), mis tagab andmete ohutu liikumise serveri ja veebilehitseja vahel. SSL tehnoloogia kasutamine on vajalik e-poodidele ja muudele veebilehtedele, kus edastatavate andmete turvalisus on oluline.

SSL sertifikaat
- elektrooniline dokument, mis tagab veebilehe probleemideta töö kasutades SSL tehnoloogiat ning võimaldades külastajatel tuvastada veebilehe haldajate autentsus.

Nõuded SSL kasutamisel

SSL krüpteerimine ühildub kõigi veebimajutuse pakettide ja virtuaalsete privaatserverite pakettidega.
Veebilehtede majutusteenuse kasutajal on vajalik tellida eraldi IP aadress.
– Virtuaalse privaatserveri teenuse kasutajale on eraldi IP aadress tasuta.


Kui kasutate meie veebilehtede majutust ja virtuaalse privaatserveri teenuseid, siis SSL sertifikaadi allkirjastamise taotluse vormistamine ja väljaantud sertifikaadi installeerimine serveris on meie poolt tasuta.

 

 

 

 
PayPal, MoneyBookers, Google Chekout, WebMoney, WebToPay.COM, Paysera ...